Stosowanie maści poleconej przez farmaceutę

 

Miałem atopowe zapalenie skóry i było to dla mnie uciążliwe. Nie chciałem iść z tym do lekarza, bo byłem zdania, że mi nie pomoże. Zresztą i tak nie miałem dziewczyny, więc nie miałem po co. Używałem jakichś kremów, które podsunęła mi matka. Dawały efekt, ale był on krótkotrwały.

Poprawa dzięki stosowaniu maści do skóry atopowej

maść do skóry atopowejDopiero jak poznałem Julkę, to zaczął bardziej dbać o swój wygląd. Już wiedziałem, że muszę coś zrobić ze swoją skorą, ale wizyta u lekarza nie wchodziła w grę. Najpierw chciałem sam sobie poradzić z tym problemem. Poszedłem do osiedlowej apteki, bo pracował tam miły farmaceuta i byłem przekonany, że mi pomoże. Wyjaśniłem mu na czym polega mój problem i zapytałem, czy jest jakaś skuteczna maść do skóry atopowej ,którą mógłby mi polecić. Farmaceuta przyjrzał mi się uważnie, ponieważ chciał zobaczyć w jakim stanie była moja skóra. Poszedł na zaplecze i przyniósł mi maść. Była to silna maść, która od razu przynosiła ulgę i mogłem nią smarować całe ciało. Maść tania nie była, ale bardzo duża i wiedziałem, że wystarczy mi na jakiś czas. Najważniejsze jednak dla mnie było, aby była skuteczna. W domu od razu zastosowałem maść i posmarowałem nią swoją skórę. Ulgę poczułem od razu i tak wspaniale, to nie czułem się nigdy. Wyglądałem o wiele lepiej już po pierwszym zastosowaniu tej maści. Skórę smarowałem codziennie zgodnie z zaleceniami producenta tej maści i dzięki temu problem atopowej skóry nie był tak duży. Obyło się również bez wizyty u lekarza.

Z Julką fajnie spędzałem czas i postanowiłem zaproponować jej wsólmy wyjazd na wakacje. Chciałem zabrać ją nad morze, ponieważ powiedziała mi kiedyś, że nigdy tam nie była. Moja propozycja bardzo jej się spodobała i zarezerwowałem urlop na początku sierpnia.