Stosowanie trwałego podkładu do twarzy

Lubiłam się malować i stosowałam same najlepsze kosmetyki. W okresie letnim miałam jednak problem, ponieważ jak się opaliłam, to mój podkład był za jasny i nie mogłam go używać. Wtedy szukałam w sklepie jakiegoś w odpowiednim kolorze, ale nie zawsze udało mi się trafić z kolorem. 

Idealna cera po zastosowaniu trwałego podkładu 

trwały podkład dopasowujący się do skórySzukałam jakiegoś złotego środka, ponieważ nie chciałam mieć w kosmetyczce kilku podkładów i używać ich w zależności od tego jak się opaliłam. Wybrałam się do największej drogerii w mieście, ponieważ była tam kosmetyczka, która udzielała porad. Liczyłam, że dobierze dla mnie jakiś odpowiedni podkład. Kiedy już byłam w drogerii, to od razu skierowałam się do kosmetyczki. Wyjaśniłam jakiego podkładu szukam a ona od razu miała dla mnie rozwiązanie. Zaoferowała mi trwały podkład dopasowujący się do skóry, który mogłam stosować przez cały rok. Nigdy wcześniej nie słyszałam o takim produkcie. Wybrała dla mnie odpowiedni podkład, który od razu nałożyła mi na twarz. Nawet nie było widać, że miałam podkład, ponieważ idealnie dopasował się on do koloru mojej cery. Kupiłam sobie od razu dwa opakowania, ponieważ była promocja i drugi podkład kosztował pięćdziesiąt procent taniej. Moja cera po zastosowaniu tego podkładu wyglądała idealnie i byłam zachwycona. Mogłam swobodnie się opalać a podkład zawsze dopasował się do koloru mojej cery. Tak dobrego podkładu jeszcze nigdy nie miałam i zamierzałam stosować go już zawsze. Byłam zachwycona.

Kiedy zeszła mi już opalenizna, to także używałam tego samego podkładu. Wyglądałam bardzo naturalnie i nawet koleżanka zdziwiła się, jak powiedziałam jej, że miałam nałożony na twarz podkład. Od razu chciała poznać jego nazwę i kupić sobie taki sam. Wcale mnie to nie dziwiło.