Szybkie przedłużanie włosów

Od wielu lat marzą mi się długie włosy, jednak nie potrafię ich zapuścić. Z jednej strony wiem, że powinnam ścinać końcówki, zaś z drugiej szkoda mi każdego ściętego centymetra. Dlatego też moje włosy szybko się rozdwajają, łamią i przez to nie rosną. Znalazłam jednak alternatywę, która pozwoliła mi wreszcie spełnić marzenie z dzieciństwa.

Zalety włosów przedłużanych

włosy doczepiane clip inJeszcze do niedawna moje włosy nie były w najlepszej kondycji, a wszystko przez to, że nie chciałam ich ścinać i zależało mi na każdym centymetrze tylko i wyłącznie dlatego, aby wyglądały na jak najdłuższe. Wszystko zmieniło się, kiedy dowiedziałam się czym jest przedłużanie włosów. Wtedy też postanowiłam podciąć końcówki wiedząc, że moje włosy i tak będą długie właśnie dzięki doczepom. Włosy doczepiane clip in o których tyle czytałam okazały się być strzałem w dziesiątkę w moim przypadku. Nie chciałam przedłużać włosów “na stałe” u fryzjera ponieważ nie mam zbytnio cierpliwości do ich pielęgnacji, dlatego metoda clip in była najlepszą w moim przypadku. Polega ona na tym, że włosy doczepiane są przymocowane do specjalnych taśm z zapinkami, które dosłownie zapina się pomiędzy pasma naszych naturalnych włosów. Jeżeli zrobimy to poprawnie, zapinki są praktycznie niewyczuwalne, więc noszenie takich doczepianych włosów staje się bardzo komfortowe. Nie jest trudno dojść do takiej wprawy i po krótkim treningu zakładanie takich włosów zajmuje nam mniej niż trzy minuty. 

W sklepach internetowych można znaleźć włosy zarówno z domieszką syntetycznych, jak i te naturalne. Ja początkowo na próbę zamówiłam syntetyczne ponieważ były tańsze, jednak nie zdały u mnie egzaminu. Bardzo szybko się plątały i mechaciły, natomiast włosy naturalne okazały się być nie do odróżnienia od moich własnych i dopiero one zapewniły mi spektakularny efekt.