Szybkie zamykanie naczynek

Nigdy nie miałam żadnych problemów z cerą. Koleżanki mi zazdrościły, ponieważ nawet trądzik mi się nie pojawiał. Czasem tylko pojawiały mi się rumieńce od gorąca, ale nie był to dla mnie żaden mankament. Byłam zadowolona ze stanu mojej cery, jednak któregoś dnia wszystko zaczęło się psuć. Nagle potrzebowałam więcej ingerencji w twarz, gdzie wcześniej używałam jedynie kremów i robiłam demakijaż.

Likwidujemy naczynka na nosie

zamykanie naczynek w Zielonej GórzeNa moim nosie zaczęły pojawiać się naczynka. Zajmowały coraz większe powierzchnie. Pękały i robiły się duże i czerwone. Nos wyglądał okropnie i bardzo źle się czułam, gdy patrzyłam w lustro. Nie miałam pojęcia jak temu zaradzić. Nawet podkład nie przykrywał naczynek, i tak były widoczne po pomalowaniu się. Uznałam, że jedyny ratunek dla mnie to zamykanie naczynek w Zielonej Górze w gabinecie kosmetycznym. Wiedziałam, że tylko profesjonalna kosmetyczka będzie mogła pomóc mi uporać się z moim problemem. Jak tylko przyszłam do salonu, od razu się uspokoiłam, bo wiedziałam, że mój problem niebawem zniknie. Zastanawiałam się, jak taki zabieg będzie wyglądał. Czy będzie to bolesne i w jaki sposób laser może spajać pęknięte naczynka. Bardzo interesowało mnie to, w jaki sposób działają takie urządzenia i jaki ma to wpływ na cerę. Nie mogłam się doczekać, aż będzie po wszystkim. Na szczęście, wszystko potrwało bardzo szybko i już po chwili mogłam spojrzeć w lusterko. O dziwo, moje naczynka zniknęły całkowicie.

Chwilę po zabiegu mogłam podziwiać mój nos w całej swojej okazałości, bez żadnej skazy, czyli taki jak kiedyś. Wiem, że teraz naczynka mogą powracać, bo najwidoczniej mam takie skłonności, jednak przynajmniej mam teraz odpowiednie miejsce, w którym mogę szukać pomocy, kiedy znów się pojawią. Mój problem przynajmniej na ten czas zniknął.