Trening personalny oczami klienta

Nazywam się Magdalena i mam trzydzieści cztery lata. Postanowiłam zacząć realizowanie moje postanowienie noworoczne i zrzucić parę kilogramów. Zadanie ambitne, ale dam radę. U nas a Warszawie jest mnóstwo siłowni i na pewno znajdę odpowiednią dla siebie.

Trening personalny – jak się odbywa?

trening personalnyNajbardziej interesuje mnie trening personalny, ponieważ nie lubię sama korzystać z urządzeń i nie wiem tak naprawdę jakie ćwiczenia powinnam wykonywać. Znalazłam siłownię, w której jest trener personalny i postanowiłam, że tam pójdę wszystkiego się dowiedzieć. Na miejsce dojechałam bardzo szybko, ponieważ siłownia jest w centrum Warszawy niedaleko mojego miejsca zamieszkania. W recepcji była kobieta, która oprowadziła mnie i pokazała cały kompleks. W jednej z sal akurat trener osobisty miał zajęcia z jakimś chłopakiem. Zostałam tam chwilę dłużej, żeby się przyjrzeć jak taki trening personalny warszawa się odbywa. Zajęcia były bardzo ciekawe i zdecydowanie dostosowane do potrzeb tego chłopaka. Poinformowałam recepcjonistkę, że chcę się zapisać, ale interesuje mnie tylko trening personalny i właśnie tego typu zajęciami jestem zainteresowana. Recepcjonistka powiedziała, że pracuje u nich Tomek, trener osobisty, do którego mogę się zapisać. Dostałam do niego namiar i miałam się indywidualnie umawiać. Od razu jak wyszłam z siłowni zadzwoniłam do Tomka. Poinformowałam go, że interesuje mnie trening personalny i dostałam z siłowni na niego namiary. Umówiliśmy się na spotkanie następnego dnia. Mój trener personalny przygotuje dla mnie indywidualny program ćwiczeń oraz dostosuje odpowiednią dietę.

Już nie mogę się doczekać pierwszych zajęć. Jestem pewna, że trening personalny pozwoli mi szybciej stracić zbędne kilogramy, z którymi walczę. Dobrze, że się zdecydowałam na takie rozwiązanie.