Turystyczny rower Evado

 

Zdecydowana większość użytkowników rowerów korzysta z nich rekreacyjnie i właśnie tego typu sprzętu poszukuje na rynku. Z tego względu w asortymencie firmy Kross znajdziemy rowery turystyczne, które charakteryzują się różnymi właściwościami, a co za tym idzie, również różnymi cenami. Uwadze klientów warto na pewno polecić rowery z serii Evado.

Turystyczny rower premium Evado 9.0

kross evado 9.0Wśród serii Evado znajdziemy rowery cechujące się różnymi cenami. Producent przygotował dla nas wśród nich również propozycję roweru turystycznego premium, który wyróżnia się swoją funkcjonalnością, jednocześnie cechując się odpowiednią ceną. Rower Kross Evado 9.0, bo o nim mowa, wyposażony jest w szereg rozwiązań, które sprawiają, że jest to właściwie sprzęt niezawodny na trasie. Niezależnie od warunków atmosferycznych, które mogą oddziaływać na nas podczas wycieczki rowerowej, mamy pewność, że nie zawiodą nas hamulce, ponieważ w tym rowerze zastosowane zostały hamulce tarczowe, które są gwarantem odpowiedniej siły i prędkości hamowania nawet na śliskim podłożu. W modelu tym zadbano o to, by wszystkie linki i kable były odpowiednio zabezpieczone przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu cechować się będą odpowiednią efektywnością przez długie lata, bez konieczności wymiany tych elementów, nawet wtedy, gdy będziemy podróżować po trudnych podłożach piaszczystych, które poprzez kurz i drobne kamienie mogą oddziaływać na wytrzymałość najdelikatniejszych elementów sprzętu.

Evado 9.0 wyposażony został aż w trzydzieści różnych biegów. Dzięki temu mamy możliwość szybkiego dostosowania ustawień naszego roweru do naszych możliwości fizycznych, ale również do terenu, po którym aktualnie się poruszamy. Dzięki temu jazda rowerem będzie dla nas zawsze przyjemnością, a jednocześnie będzie cechowała się bezpieczeństwem.