Uchwyty meblowe zostały urwane

Zamarzyłam sobie o meblach robionych na wymiar, które wstawię u siebie w sypialni. Znalazłam idealne płyty meblowe, dobre, wytrzymałe i w dobrej cenie, bo w sklepie budowlanym mieli akurat na nie promocję.

Uchwyty meblowe niestety mogą się urwać

płyty mebloweWiedziałam, że chcę mieć dużą szafę, która pomieści nie tylko ubrania i buty, ręczniki i pościel, ale także inne drobiazgi w których organizacji przydadzą się akcesoria meblowe do porządkowania i układania rzeczy, które kupiłam w pewnej znanej szwedzkiej sieci meblowej. Znalazłam firmę, która oferuje nie tylko cięcie płyt meblowych, ale także je poskłada tak jak tego chcę i zamontuje nawet wszystkie uchwyty meblowe. Sprawdziłam opinię na ich temat w internecie, żeby mieć pewność, że oddaję swoje płyty we właściwe ręce. Panowie z firmy odebrali ode mnie płyty meblowe i obiecali, że za tydzień szafa będzie do odbioru. Bardzo się ucieszyłam, że tak szybko się uwiną, bo słyszałam, że czasem trzeba czekać i trzy tygodnie jak jest dużo zleceń. Pozostało mi więc cierpliwie czekać na efekty ich prac. Po tygodniu odebrałam szafę, a panowie pomogli mi ją wnieść i ustawili tam gdzie powiedziałam. Nowy mebel bardzo mi się podobał i mieścił wszystko to co chciałam żeby zmieścił. Gdy jednak otworzyłam pierwsze drzwi uchwyt został mi w ręce! Otworzyłam inne drzwi, a tam albo uchwyty meblowe były luźne, albo odpadły tak jak ten pierwszy.

Zadzwoniłam szybko do firmy z reklamacją, a oni mi powiedzieli, że to jakiś nowy majster się tym zajmował i dostanie upomnienie, a oni przyjadą do mnie na własny koszt. Owszem, przyjechali, naprawili, ale niesmak pozostał.