Uprzejmy fotograf z Bydgoszcz

Jestem na etapie szukania fotografa. Chodzi o moje wesele i ślub. Miałam już wybranego jednego usługodawcę, ale z niego zrezygnowałam i to z dość nietypowego chyba powodu.

Fotograf ślubny musi mieć odpowiednie nastawienie

fotograf ślubnyOkazało się, że po prostu pan fotograf ślubny bydgoszcz był jakimś gburem. Ja takich po prostu nie toleruję i stwierdziłam, że jak się mam bez sensu męczyć, wolę sobie darować i poszukać kogoś, kto może nawet będzie miał odrobinę mniejsze umiejętności, ale nie będzie się zachowywał jak gwiazda. O ile mi wiadomo, podczas ślubu i wesela to ja i mój świeżo upieczony małżonek mamy świecić najjaśniej, a nie jakiś tam fotograf na ślub. Teraz jednak, po rezygnacji jestem w kropce, a ślub już niedaleko. Mam nadzieję, że jakiś fotograf ślub mi sfotografuje, bo inaczej będę w rozpaczy. W Bydgoszczy jest wielu fotografów i to mnie napełnia otuchą. Narzeczony też mnie wspiera i mówi, że na pewno kogoś na dniach znajdziemy. Zaczęłam przeszukiwać internet i wstępnie spodobały mi się zdjęcia ślubne dwóch osób. Portfolio mają bardzo bogate, więc jestem im w stanie zaufać. Musimy się jednak spotkać i muszę ocenić, czy te osoby będą trochę bardziej uprzejme. W końcu nie chcę na całej imprezie myśleć, że fotografia ślubna jest robiona przez jakąś wredną personę, która pewnie pstryknie mi fotkę od takiej strony, że będę wyglądała jak baleron. Chcę móc być spokojną chociaż o tę jedną rzecz.

Myślę, że nie wymagam zbyt wiele. Fotograf wesele chętnie uwieczni. Wiem, że niejeden będzie chciał robić dla nas zdjęcia.

s