Urozmaicenie każdego wesela

Jakiś czas temu moja starsza siostra organizowała wesele. Chciałam jej pomóc dlatego podobnie tak jak ona szukałam ciekawych pomysłów aby urozmaicić uroczystość. Zawsze miała dobre poczucie humoru dlatego starała się aby jej wesele było na prawdę wyjątkowe.

Zamówiłam siostrze fotobudkę 

personalizowana fotobudka na wesele w BielskuDla mnie jako dla jej jedynej siostry również taki dzień był na prawdę ważny. Podczas moich intensywnych poszukiwań znalazłam fotobudkę. Poleciła mi znajoma z pracy, która rok temu organizowała swoje wesele. Powiedziała, że na początku nie była co do tego przekonana ale w praktyce wyszło zupełnie inaczej. Fotobudka była ciągle używana, a na dodatek po całej zabawie powstały na prawdę ciekawe pamiątki, które warto zostawić sobie w albumie na całe życie. Taki dzień nie zdarza się drugi raz dlatego warto poszukać na prawdę tych najciekawszych rozwiązań. Personalizowana fotobudka na wesele w Bielsku była prawdziwym hitem i można było dobrać dodatki pasujące tylko i wyłącznie do danego wesela. Także koszt jej wynajmu wcale nie był drogi. Przy wydatku jakim jest wesele to były na prawdę niskie sumy, które nie powinny bardziej obciążyć budżetu. Stwierdziłam, że to może być dobry pomysł i z własnej kieszeni opłaciłam budkę na wesele dla mojej siostry aby zrobić jej niespodziankę. Na szczęście nie zawiodłam się. Ostatecznie każdy z gości chętnie ją odwiedzał i robił sobie śmieszne zdjęcie. Wiedziałam, że dzięki temu każdy będzie miał atrakcyjną pamiątkę, którą można włożyć do albumu.

Byłam z tego zadowolona, ponieważ chciałam aby to było coś wyjątkowego. Na szczęście takie było. Moja siostra również była zachwycona samym pomysłem fotobudki i uznała, że zrobiłam jej wspaniałą niespodziankę. Na tym mi zależało, ponieważ taki dzień nie zdarza się drugi raz.