Weselne apartamenty w Gdańsku

Byłam w trakcie planowania z moim narzeczonym ślubu i wesela. Mieliśmy oboje bardzo duże rodziny a ślub planowaliśmy spory kawałek drogi od naszego miejsca zamieszkania. Marzył nam się ślub nad naszym Polskim morzem i nie chcieliśmy z tego rezygnować. Musieliśmy wszystkim przyjezdnym zorganizować nocleg.

Apartamenty dla gości w Gdańsku

apartamenty na wynajem gdańskPo rozmowie z narzeczonym i podliczeniu kosztów postanowiłam zadzwonić do organizatorki, która była na miejscu w Gdańsku. Poprosiłam, żeby rozeznała się, gdzie w najbliższej okolicy sali weselnej będzie dało się wynająć nocleg dla takiej ilości osób. Nie chcieliśmy, aby każdy był porozrzucany po różnych częściach miasta. Tak było po prostu wygodniej. Powiedziała mi przez telefon, że postara się wysłać mi wieczorem wiadomość e-mail z propozycjami i cenami. Musiałam cierpliwie poczekać. Jeszcze tego samego dnia wieczorem otrzymałam wiadomość zatytułowaną apartamenty na wynajem Gdańsk. Ucieszyłam się, że tak szybko dlatego że jestem osobą, która lubi mieć załatwione wszystko wcześniej i mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Od razu zabrałam się za przeglądanie ofert. Oczywiście mój narzeczony przyszedł oglądać razem ze mną, ale powiedział, że nie będzie się wtrącać. Ofert było na prawdę bardzo dużo, dlatego ciężko mi było podjąć decyzje, jednak po kilku godzinach przeglądania miałam już upatrzone kilka odpowiednich apartamentów. Narzeczonemu również się spodobały i poparł moją decyzję.

Na drugi dzień rano odpisałam mojej organizatorce które apartamenty wybrałam i poprosiłam ją, aby je zarezerwowała i wpłaciła zaliczki, aby nie przepadły. Zależało mi na tym bardzo, bo wszystkie apartamenty były w niedalekiej odległości od sali i również od siebie. Dodatkowo były tak duże, że na spokojnie w jednym mieściło się minimum dziesięć osób.