Wynajem sali na urodziny i przyjęcie niespodzianka

Moja najlepsza przyjaciółka miała w zeszłym tygodniu urodziny. Razem z jej innymi znajomymi postanowiłam urządzić jej przyjęcie niespodziankę. Wiedzieliśmy jednak, ze musimy wszystko robić po cichu, tak żeby się nie zorientowała, bo to nie będzie dla niej zaskoczenie.

Wynajem sali na urodziny był nam potrzebny

wynajem sali na urodzinyWszystko musiało być też idealnie. Zaczęliśmy do tego, że potrzebny był nam wynajem sali na urodziny. Z tym był problem, bo nie wiedzieliśmy, gdzie szukać takiej sali w Bydgoszczy. W końcu z pomocą przyszedł nam internet i tam udało się nam namierzyć jedno miejsce. Coś już było z głowy, choć zdarzyła się nam sytuacja, gdzie prawie się wszystko wydało. Kiedy szliśmy tam zanieść różne balony, serpentyny i inne dekoracje to spotkaliśmy solenizantkę i musieliśmy wcisnąć jej kit, że idziemy na zakupy. Dobrze, ze dekoracje były ukryte dobrze w torbie, bo nie wiedzielibyśmy wtedy co jej powiedzieć. Potem trzeba było zająć się też prezentem. Uznaliśmy, że dla Pauliny najlepsze będą warsztaty kulinarne. Od dawna już chciała podnieść swoje kwalifikacje jeśli chodzi gotowanie, więc talon na taki kurs to na pewno dobre rozwiązanie. Do tego kupiliśmy jej czajnik elektryczny smeg, bo stary jej się zepsuł. Wszystko udało się nam jednak utrzymać w tajemnicy. Ja miałam zaprosić Paulinę na kawę i ciasto, a zabrałam ją do sali urodzinowej. Niczego się nie spodziewała. Byłam zaskoczona, ale zadowolona. Prezent też jej się podobał. Marzy jej się kuchnia smeg, ale wie, ze to za drogi wydatek.

Jednak na warsztaty kulinarne w Bydgoszczy na pewno chętnie pojedzie. Czajnik też jej się sprawdza, więc przyjęcie niespodzianka okazało się dużym sukcesem dla nas i dla niej.

Skorzystaliśmy z usług firmy Papryka-Bydgoszcz