Zakup kolorowych butów dla dziecka

 

Każde dziecko uwielbia kolory. Można to zauważyć właśnie wtedy, gdy wędrując z nim po sklepie, dziecko rozgląda się właśnie za intensywnymi kolorami, przechodząc obok szarości raczej obojętnie. Ale tu nie chodzi przecież tylko o kolory, ponieważ tak naprawdę nie mają takiego znaczenia, jak czynniki zdrowotne.

But, który dostosowuje się do stopy

kolorowe buty MemoMałe dzieci (szczególnie te, które zaczynają chodzić), potrzebują odpowiednich butów i to takich, które nie zdeformują im stopy. Takimi butami mogą być kolorowe buty Memo, które można zakupić dla swojego dziecka. Są to buty, które powstawały z myślą o takich właśnie najmłodszych milusińskich. Są produkowane z najwyższej jakości skóry licowej i doskonale chronią małe stópki naszych milusińskich. Ale to, co w nich jest najlepszego, to specjalna podeszwa diagnostyczna, która monitoruje stan stóp dziecka (można natychmiast zareagować, gdyby coś się działo). Taka technologia jest wykorzystywana zarówno w profilaktyce (zapobieganiu deformacjom), oraz także w leczeniu wad postawy (jeśli już takie deformacje powstały). Stopa dziecka stoi na podeszwie, która posiada specjalny kształt, stabilizujący samą stopę, a w czasie chodzenia zapewnia jej dodatkową stabilizację. Buty posiadają także specjalny zestaw wkładek, korygujący już istniejące wady stóp, oraz chronią przed wystąpieniem nowych. Wykorzystanie naturalnych materiałów do ich produkcji daje gwarancję tego, że but “oddycha”, a sama stopa nie ulega zawilgoceniu.

Buty Memo zyskały pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka, a sam system Memo otrzymał nagrodę w kategorii profilaktyki zdrowotnej. Takie buty są uznawane jako produkt medyczny. Warto zatem przedwcześnie zadbać o zdrowie naszych dzieci i zakupić im tego typu buty zaraz, jak tylko zaczną chodzić.