Zamknięcie zdjęcia w szklanym wydruku

Wystrój naszego domu w dużej mierze wpływa na samopoczucie domowników. Dobranie odpowiednich dodatków odpowiadających ich zainteresowaniom z pewnością będzie świetnym posunięciem. W takim wypadku świetnie sprawdzają się wydruki na szkle, które ostatnimi czasu zyskują na dużej popularności. 

Szklany obraz nie tylko do nowoczesnych wnętrz

druk na szkle - cenaWraz z szybkim rozwojem technologii pojawiły się również nowe możliwości dotyczące wystroju naszych wnętrz. Coraz bardziej zostaje docenione znaczenie fototapet w naszych wnętrzach, a co za tym idzie ich jakość oraz możliwości stale się powiększają. Dziś mamy możliwość wydruku ulubionej grafiki, zdjęcia czy cytatu nawet na szkle. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na ścianę nakleić portret rodzinny nadrukowany właśnie na nim. Jest to technologia zdecydowanie lepsza niż zwykłe fototapety, pozwalająca na wydobycie najmniejszych szczegółów oraz idealne odzwierciedlenie barw. Jeśli chodzi o druk na szkle – cena może wydawać się zbyt wysoka, jednak warto brać pod uwagę, że nadal jest to świeża technologia i wśród firm oferujących tę usługę nie mamy zbyt dużego wyboru. Z pewnością portrety czy pejzaże wykonane w tej technice przyciągnął uwagę nie jednego gościa, gdyż jest to rozwiązanie bardzo innowacyjne. Co ciekawe zastosowanie druku na szkle sprawdzi się zarówno w nowoczesnych minimalistycznych wnętrzach, jak i tych bardziej tradycyjnych. W przypadku pierwszych warto postawić na stonowane kolory, a najlepiej czerń, biel oraz odcienie szarości. 

Szkło w naszym domu może mieć również inne zastosowanie. Szklane fototapety możemy wykorzystać do pokrycia drzwiczek szaf czy wykorzystać w kabinie prysznicowej. Na chwile obecną możemy powiedzieć, że ogranicza nas tak naprawdę jedynie wyobraźnia i jeśli mamy pomysł jak zastosować wydruk na szkle z pewnością sprawdzi się on w życiu.