Zamontowane żaluzje są idealne

Jakiś czas temu zdecydowałam się na montaż w salonie pięknych żaluzji. Pierwszy raz zobaczyłam je u mojej przyjaciółki, która kupiła mieszkanie i robiła generalny remont. Znalazła firmę z Poznania, która miała dobre opinie wśród klientów. Jeden z pracowników przyjechał do niej do domu i dokonał wymiarów a w ciągu tygodnia zamontował wybrane żaluzje.

Nowe żaluzje są bardzo eleganckie

żaluzje poznańZdecydowałam się na taki sam rodzaj. Żaluzje poznań bardzo mi się spodobały. Ich cena była przystępną. Mój salon dzięki nim nabrał charakteru. Ładnie wyglądał. Mogłam je podnosić do góry kiedy w pokoju było ciemno lub opuszczać kiedy słonce za bardzo świeciło. Wszystko z nimi było ok do czasu kiedy mój syn przeciął nożyczkami sznurek, który służył do podnoszenia ich i opuszczania. Miałam przez to problem bo żaluzje Poznań nie działały. Musiałam zadzwonić do tej firmy i podpytać się czy jest szansa żeby to naprawić. Okazało się, że nie je to trudne i dzisiaj wieczorem podjechał do mnie serwisant, który na miejscu wymienił mi przecięty sznurek. Wytłumaczyłam synkowi, ze następnym razem nie może zrobić takiego czegoś bo pan już do nas więcej nie przyjedzie. Bardzo się ucieszyłam, że firma którą poleciła mi koleżanka była taka solidna. Nie musieli od razu przysyłać fachowca na szczęście tak się stało i praktycznie w ciągu kilku chwil nowy, ładny sznurek był zamontowany i żaluzje działały bez problemu. Wszystko z nimi było ok, nie zauważyłam żadnych problemów i byłam bardzo zaskoczona tym, ze nie musiałam nic za wymianę sznurka płacić.

Uważam, że firma dzięki takiej obsłudze będzie miała dużo klientów. Dbają o klientów i starają się zapewnić krótki czas oczekiwania na żaluzje i w razie problemów tez od razu można na nich liczyć. W dzisiejszych czasach przy tak dużej konkurencji to bardzo ważne.