Zaprojektowanie sklepu internetowego na konkurs

Świeżo co skończyłem studia i byłem na etapie szukania pracy. Chciałem pracować jako projektant sklepów internetowych, bo na tym znałem się najlepiej. Ofert na rynku nie było dużo, ale jak już coś znalazłem, to wymagane było doświadczenie a jego nie posiadałem.

Wygrany konkurs na najlepiej zaprojektowany sklep internetowy

projektowanie sklepów internetowych w Zielonej GórzePo jakimś czasie regularnego przeglądania ofert natrafiłem na interesujące ogłoszenie. Umieściła je firma, która wykonywała projektowanie sklepów internetowych w Zielonej Górze i poszukali człowieka do pracy. Nie była to jednak zwykła rekrutacja, tylko poprowadzona w formie konkursu. Osoba, która wykona najlepszy projekt sklepu internetowego, od ręki otrzyma zatrudnienie. O doświadczeniu nic nie pisali, więc oferta była skierowana jak najbardziej do mnie. Nie było też sprecyzowane jaki to miał być sklep i dzięki temu miałem większe pole do popisu. Postanowiłem poważnie potraktować temat, gdyż takie oferty praktycznie się nie pojawiały a ja chciałem dla tego firmy pracować. Czas na przesłanie projektu sklepu internetowego przewidziany był do końca tygodnia, więc zostało mi niewiele czasu. Nie miałem żadnych zajęć i mogłem się skupić tylko nad tym projektem. Zdecydowałem się zaprojektować duży sklep z bardzo bogatą ofertą. Ważne było zaplecze, obsługa klienta i informacje o dostępności produktów. Dużo rzeczy było na liście, więc wszystkie sobie zapisałem jeszcze zanim przysiadłem do tego projektu. Wykonałem go na czas i był bardzo profesjonalny.

Wygrałem ten konkurs i jak się okazało, mój projekt był najlepszy. Pracodawca zdziwił się, że nie posiadałem doświadczenia, bo sądził, że projektowaniem sklepów zajmuję się od wielu lat. Udało mi się zdobyć swoją wymarzoną pracę, ale sam na to ciężko zapracowałem.