Zespół na wesele z polecenia

Suknia, sala, dodatki, bukiet, samochód, zaproszenia dla gości, i tak dalej i tak dalej. Uff…sporo tego. Dobrze ze przynajmniej nie muszę się martwić o zespól na wesele. Cover band poleciła mi koleżanka.

Dlaczego warto korzystać z poleconych zespołów na wesele?

Zespół na weseleOna mieszka w Poznaniu, a ja w warszawie. Kiedy zaprosiła mnie na swój ślub ogromnie się cieszyła, że będę ja mogła zobaczyć po tak długiej nieobecności, szczególnie, ze jej mąż to mój dawny sąsiad i cieszyłam, się ich szczęściem. Niestety, tydzień przez weselem skręciłam sobie kostkę na nierównym chodniku i uroczystość przeleżałam w łóżku z zabandażowana nogą. Dobrze, ze wesele było nagrane, dzięki czemu mogłam choć przez chwilkę poczuć się jakbym tam była. Planując swoje wesele kilka miesięcy później kompletnie zapomniałam o zespole, który grał na ślubie mojej przyjaciółki. Przeszukiwałam strony internetowe na temat wesel w poszukiwaniu odpowiedniego zespołu i już myślałam, ze się poddam, bo albo zespół był za drogi, albo nie grał tak dobrze jakbym tego chciała, albo nie mógł dojechać do warszawy w podanym terminie. Na szczęście Monika przesłała mi dane kontaktowe do cover bandu, który sama zatrudniła i bardzo chwaliła ich profesjonalizm i przystępne ceny. Jak bardzo się cieszyłam kiedy okazało się, że nie tylko mają wtedy wolny termin, ale nie widząc przeszkód w przyjeździe do Warszawy za drobną opłata dodatkową! Nawet wtedy koszty wyszły nas dużo taniej niż w przypadku wynajęcia zespołu z warszawy. Dzięki temu miałam jedną rzecz z głowy i mogłam zająć się szukaniem fotografa, który uwieczni nasz wieli dzień.

Zespół na wesele spisał się wyśmienicie, tak jak mówiła Monika. I w dodatku umieli zgrać naszą piosenkę, którą wybraliśmy na swój pierwszy taniec! Dobry zespół to skarb na weselu, a przyjaciółka na którą zawsze można liczyć jeszcze większy! Cieszę, się że udało jej się przybyć na mój ślub i mogła dać mi wsparcie w tym wyjątkowym dniu.